Главна

Трамп за ураганот Флоренс: Страшно е голем и влажен

Ураганот Флоренс се приближува на источниот брег на САД. Од Националниот центар за урагани (НХЦ) издадени се предупредувања за Северна и Јужна Каролина, јавуваат американски медиуми. Од НХЦ информираат дека…

Повеќе

Clash Royale In Real Life

https://youtu.be/xzsGcpg5Yms Повеќе

Page 3 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password