Author Details

Живот и стил

Зошто треба да имате секс секој ден?

Дали се соочувате со стрес? Дали имате проблем со спиењето? Изгледа дека голем дел од ваквите проблеми меѓу другото...

Повеќе
cetvrta Свет

Меркел ќе го забарикадира Скопје

Германската канцеларка Ангела Меркел за прв пат утре ќе пристигне во посета на Македонија, а безбедносните мерки се очекува...

Повеќе
Македонија Почетна

Курц медитираше пред „Воинот на коњ“

Себастијан Курц, канцеларот на Австрија, слободно се прошета на скопскиот плоштад Македонија за време на неговата посета на земјата....

Повеќе
Вработување

ПРОДАВАЧ ВО КНИЖАРНИЦА

Потребни квалификации: • Завршено високо образование (книжевност ќе се смета за предност) • Пожелно е работно искуство на иста...

Повеќе

Приходите на „Гранит“ паднале за 12 милиони евра, оперативната загуба за пола година е 318.000 евра, а обврските пораснале...

Повеќе

АПАВЕ СЕЕ е компанија која се занимава со услуги кои опфаќаат техничка инспекција и Испитување без разорување во сектор...

Повеќе

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ: •    Познавање на Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDisign) •    Познавање на social media каналите (Facebook, Instragram)...

Повеќе

Акционерското друштво во државна сопственост за вршење на дејноста давање на услуги на воздухопловната навигација М-НАВ АД Скопје ќе...

Повеќе

Requirements to apply: – Have basic knowledge in researching required information using available resources – Excellent data entry and...

Повеќе

Заинтересираните лица кои ќе конкурираат треба да ги задоволат следните барања: 1.    Дипломиран инженер по електротехника или информатичка технологија...

Повеќе

Page 110 of 112

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password