Благица Павловска наполни 60 години(ФОТО)

Фолк-пејачката Благица Павловска наполни 60 години, а јубилејниот роденден го прослави со најблиските.

Тортата на пејачката беше со нејзиниот лик.

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password