Дара Бубамара гола во стилот на Ким Кардашијан

Русокосата пејачка во стилот на најпознатата американска старлета Ким Кардашијан се пофали со гола фотка на социјалните мрежи.

Сексапилната пејачка на фотката позира како од мајка родена, гола, што наиде на воодушевување кај нејзините фанови.

Иако се фотографирала гола, Дара вешто ги сокрила интимните делови од телото, што значи дека фотката нема да биде цензурирана на Инстаграм.

Во слично издание во 2014 година, без ниту едно парче облека на себе, само со боја на телото  за потребите на магазинот „W“ се фотографирала и мегапопуларната старлета Ким Кардашијан.

Фотката голата Дара експресно собра повеќе од 25 000 лајкови на Инстаграм.

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password