Едвај зборува: Прва изјава на Карлеуша по скандалот

Српската телевизија „Пинк“ неодамна  ја повлече забраната за Јелена Карлеуша, па ја добија и ексклузивноста за првата изјава на пејачката по мега скандалот.

Мене може да ме повредат неправда и лага. Јас не сум нечувствителна, но да ме повредат до таа мера да ме здоболи душата… – вели пејачката, едвај зборувајќи.

Целиот прилог за неа од кого има поддршка и нејзината видео изјава можете да ја видите тука:

 

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password