Ексклузивно видео: Дарко Лазиќ се опоравува во бања

Српскиот магазин Свет објави ексклузивно видео од пејачот Дарко Лазиќ. Српскиот пејач е сместен во една бања во србија и се опоравува од повредите кои ги доби од сообраќајната несреќа.

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password