Фото:Нова вулгарна порака од Карлеуша до љубовникот!!, сакам да ме……..

Српските медиуми објавуваат нова преписка меѓу Карлеуша и Вранјеш. Погледнете.

 

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password