И се тресат рацете: Карлеуша видно вознемирена го напуштила снимањето

Јелена Кaрлеуша денеска беше на снимање на емисијата Ѕвездите на Гранд, а истото го напуштила видно нерасположена, во друштво на менаџерот. Не и било ниту лесно да ги оценува кандидатите кои пееле.

Таа на снимањето им се жалела на Марија Шерифовиќ и Ѓорѓе Давид дека и  се тресат рацете и за разлика од претходно кога доаѓала видно расположена, сега успеала да ги избегне и новинарите, па набрзина го напуштила студиото.

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password