Нова снимка од Карлеуша гола

По скандалот со објавените голи фотографии на Јелена Карлеуша, на социјалните мрежи се појави нова
од српската пејачка на која таа целосно е гола.
Секс скандалот со кој беше разбранува јавноста почна откако фудбалерот Огњен Врањеш објави голи
фотографии од Карлеуша. Веднаш потоа пејачката врати со иста мера и објави голи фотографии од него
на социјалните мрежи излегуваа се повеќе докази дека Карлеуша и Огњен порано се забавувале.

 

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password