Нови моменти: Карлеуша се огласи од Кина, Душко е со неа (фото)

Јелена Карлеуша го прекина молчењето и се огласи после повеќе од 48 часа од последното обраќање на јавноста.

Пејачката која е во центарот на аферата поради експлицитните фотографии и пораки кои ги разменувале со фудбалерот Огњен Врањеш, а кои се појавија во јавноста, отпатува за Кина кај сопругот Душко Тошиќ и сега прв пат се огласи после повеќе од два дена.

Јелена на Инстаграм најпрво сподели видое снимка на која Душко си игра со нивната помлада ќерка Ника, додека во позадина се слуша и нејзиниот глас.

Карелуша потоа објави и фотографии од двете ќерки Ника и Атина од нивниот престој во Кина, објави Република.

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password