Погледнете го новиот хит на Карлеуша – Видео

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави нов хит заедно со раперот Газда Паја. Погледнте те го видеото.

 

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password