Се разведуваат Северина и Игор

 

Имено, хрватската пејачка одлучи да се разведе од Игор Којиќ, по три и пол години брак, дознава српски Курир!

 

Вистинската причина зошто Северина збеснала е српската водителка  Јована Јоксимовиќ, а претходно го уценуваше Којиќ на нивната слава во никој случај да не ги повика Јоксимовиќ.

 

Uskoro više detalja…

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password