Северина покажа како ужива во слободата (Видео)

Северина Којиќ новогодишните и божиќните празници ги поминува на Малдиви со сопругот Игор Којиќ и со синот Александар Поповиќ. Нова година ја дочека на плажа, а на Бадник се радува како девојче, трчајќи во плиткото и ужувајќи во апсолутната слобода на оваа прекрасна дестинација.

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password