Бројчаникот ставен по сите процедури, уште се „крие“ колку го платил Заев

Бројчаникот кој стои ама уште не брои е поставен согласно сите процедури.

Ова денеска го потврди портпароо на Владата Миле Бошњаковски кои кажа дека биле запазени сите процедури.

Тој посочи дека премиерот како обичен граѓанин ппобарал согласност за поставување на електронски екран и оти истиот е набавен лично од него.

 

Коментари

1 Comment

 • Сialis

  февруари 26, 2019 at 03:19

  Have you ever thought about publishing an e-book or guest authoring on other sites?
  I have a blog based on the same ideas you discuss and would really
  like to have you share some stories/information. I know my audience would enjoy your work.
  If you’re even remotely interested, feel free to shoot
  me an e-mail.

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password