Во живо: Седницата за уставни измени

Следете ја во живо седницата за уставни измени која треба да започне во секој момент.

Преносот во живо е од Македонската информативна агенција (МИА).

Коментари

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password